Ratni veterani 128.br HV "Sveti Vid" Rijeka na Danima Svetog Vida

Dani Svetog Vida u Rijeci

Počeli su Dani sv. Vida ili Dani grada Rijeke kada Riječani brojnim vjerskim, kulturni, zabavnim i sportskim događajima, obilježavaju blagdan zaštitnika grada. Crkvene manifestacije tih dana kulminiraju velikom procesijom na sam blagdan sv. Vida, 15. lipnja. Uz vjerske događaje, bogat program svake godine uključuje i svečanu akademiju na kojoj se dodjeljuju javna priznanja Grada Rijeke, kao i prijem za svu djecu koja nose inačicu imena Vid.

Manifestaciju organiziraju Grad Rijeka i Riječka nadbiskupija u suradnji s brojnim partnerima.

Pripadnici Udruge ratnih veterana 128.br HV "Sveti Vid" Rijeka tradicionalno sudjeluju na Danima Sv. Vida.

KONTAKT:
Pomerio 26, 51 000 Rijeka
udruga128brhv@gmail.com
099 8851130
administrator web stranice: stane.linic@gmail.com

Copyright@Udruga128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka