Udruga 128.br HV „Sveti Vid”- Rijeka na 31. hodočašću Hrvatske vojske i policije u Mariji Bistrici

Članovi Udruge 128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka na 31.hodočašću u M.Bistrici: Branimir Kolačević, Branko Ivanšić, Ivica Jakšić i Mario Martinčić

U nacionalnom svetištu Majke Božje Bistričke u Mariji Bistrici u nedjelju, 1. listopada 2023. održano je 31. hodočašće Hrvatske vojske, policije i hrvatskih branitelja.

Uz pripadnike Hrvatske vojske i policije, na hodočašću je u izravnoj organizaciji Ministarstva hrvatskih branitelja sudjelovalo oko 1.100 hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji iz svih županija i Grada Zagreba, za koje je Ministarstvo organiziralo autobusni prijevoz iz županijskih središta. Na hodočašću je sudlelovala i mala skupina pripadnika Udruge 128.br HV „Sveti Vid”-Rijeka: Ivica Jakšić, Marino Martinčić, Branimir Kolačević i Branko Ivanšić.

KONTAKT:
Pomerio 26, 51 000 Rijeka
udruga128brhv@gmail.com
099 8851130
administrator web stranice: stane.linic@gmail.com

Copyright@Udruga128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka