SJEĆANJE NA DANE PONOSA I SLAVE

Rijeka, 4.kolovoz 2023.godine.

U okviru obimnog programa proslave i obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 28. obljetnice VRO OLUJA u Rijeci je održan mimohod “POBJEDNIK“na kojem su sudjelovali svi branitelji, pripadnici svih riječkih postrojbi HV I SP da nas podsjete na dane ponosa i slave. Mimohod je počeo na Trgu 128.br HV-Korzo- Ul. Dr.Ante Sarčevića-Jelačićev trg-Delta (Most hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata). Proslava je završila tradicionalnim bakljadama na Molo Longu i Krčkom mostu gdje je sa 222 baklje simbolično odana počast braniteljima iz PGŽ poginulim u Domovinskom ratu.

KONTAKT:
Pomerio 26, 51 000 Rijeka
udruga128brhv@gmail.com
099 8851130
administrator web stranice: stane.linic@gmail.com

Copyright@Udruga128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka