4. MEMORIJALNI TURNIR MIFTAREVIĆ-PRPIĆ

Kastav – Memorijalni turnir hrvatskih branitelja Grada Kastva Miftarević-Prpić održan je u subotu, 1. srpnja u Kastvu. Turnir se se tradicionalno održava u spomen na poginule kastavske branitelje, Brunu Prpića i Emila Miftarevića.

Nakon odavanja počasti poginulim hrvatskim braniteljima Emilu Miftareviću i Brunu Prpiću na njihovim posljednjim počivalištima i službenog otvorenja memorijala, odvijao se njegov natjecateljski dio u malom nogometu, boćanju, elektroničkom pikadu, visećoj kuglani i kuhanju graha.

Na turniru su pored domaćina, UHBDR Kastav, sudjelovali i:

 • HVIDR-a PETRINJA
 • BRANITELJI HRVATSKE MARTINSKA VES
 • UDRUGA HRVATSKI BRANITELJI LEPOGLAVA
 • HVIDR-a IVANIĆ-GRAD
 • UDVDR OGRANAK MARUŠEVAC
 • BRANITELJI HRVATSKE BEDNJA
 • BRANITELJI HRVATSKE PUŠČA
 • UHBDDR “Klub 50. sb Virovitica”
 • Udruga A bojne 111.brigade ZNG
 • UDRUGA HRVATSKI VITEZOVI RATNI VETERANI 1991 DUGO SELO
 • UDRUGA DRAGOVOLJACA VETERANA DOMOVINSKOG RATA OGRANAK OPATIJA
 • UDRUGA HRVATSKIH DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA SLADOJEVCI
 • VETERANI VOJNE POLICIJE-71. bojna

Ovo je bilo prvo sudjelovanje udruga iz Lepoglave i Maruševca na ov om memorijalu. Svi sudionici i sponzori su primili zahvalnicu domaćina, a tu su prigodu iskoristili kako bi dogovorili nastavak suradnje.

Turnir je organiziran pod pokroviteljstvom Ministarstva branitelja i Primorsko-goranske županije.

KONTAKT:
Pomerio 26, 51 000 Rijeka
udruga128brhv@gmail.com
099 8851130
administrator web stranice: stane.linic@gmail.com

Copyright@Udruga128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka