SJEĆANJE NA PRIPADNIKE ARMADE POGINULE U DOMOVINSKOM RATU

Uobičajeno je da Udruga navijača Armada i Udruga 128.br HV “Sveti Vid” Rijeka zajednički obilježavaju obljetnice događanja vezane za Domovinski rat. Tako je bilo i ovaj puta kada su u povodu 36-tog rođendana Udruge navijača Armada Rijeka, 09. svibnja ove godine, pripadnici Armade i Udruge 128.br HV Sveti Vid-Rijeka položili vijence i zapali svijeće ispred spomenika pripadnicima Armade poginulim u Domovinskom ratu.

Kao predstavnici Udruge 128.br HV “Sveti Vid” bili su prisutni: Stevo Kabić, Walter Cvjetan, Marijan Ribarić, Zdravko Nemet i Siniša Vuk Vuković.

Pored pripadnika Armade o Udruge “Sveti Vid” u ime HNK RIJEKA bili su prisutni Srećko Juričić i igrači Frigan, Hodža, Labrović i Zlomislić.

KONTAKT:
Pomerio 26, 51 000 Rijeka
udruga128brhv@gmail.com
099 8851130
administrator web stranice: stane.linic@gmail.com

Copyright@Udruga128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka