GODIŠNJA SKUPŠTINA
UDRUGE 128.br HV
"Sveti Vid" Rijeka

Godišnja skupština Udruge 128.br HV “Sveti Vid” Rijeka održana je 21.travnja 2023. godine tradicionalno u prostorijama Zajednice Talijana Circolo u Rijeci.

Skupštinu je otvorio Ivan Lerga, predsjednik, izabrano je radno predsjedništvo i dnevni red.

Najprije je Ivan Lerga podnio izvješće o radu i financijsko izvješće u 2022.godini što je jedniglasno prihvaćeno a potom je predložen financijski plan i plan rada za 2023.godinu, što je,također jednoglasno usvojeno. U dijelu “razno” ponovno je potvrđeno da godišnja članarina Udruge bude 15 Eura. Za novog člana Nadzornog odbora izabran je Siniša Vuković nakon preminulog Mithada Huskića, a pojašnjen je i sistem prijava za buduće aktvnosti: Obilazak ličkog bojišta, Sudjelovanje u obilježavanju i odavanju počasti žrtvama Škabrnje i Obilježavanje stradanja pripadnika HV (posebno 128.br HV) i civila u Čanku.

Skupština je završena skromnim Domjenkom.

Tekst: Stanislav Linić

Foto; Tomislav Zeko i Stanislav Linić

KONTAKT:
Pomerio 26, 51 000 Rijeka
udruga128brhv@gmail.com
099 8851130
administrator web stranice: stane.linic@gmail.com

Copyright@Udruga128.br HV "Sveti Vid"- Rijeka